Our Services

Kuroğlunda ayrıca Pes-kesik elyaf dikiş ipliği Pes-Flament. LYC. viskon iplik ve Karışımları, Naylon karışımları ve pamuk - akrilik karışımlar boyanabilmektedir.

Ürün gamı çeşitliliğinden ve kalite olgusundan dolayı bir çok ihracatçı ve ihracat tedarikçisi firmanın seçimi durumundadır. Ayrıca firmamızda çok özel elyaf ve elyaf karışımı iplikler başarıyla boyanabilmektedir.

Floş, Viskon - yün - polyester - lyc karışımları gibi tabi bu başarıda en büyük rol üstün teknolojiye sahip makina donanımı ve uzman kadrodur.

İplik Boyama

Pamuk, polyester, pamuk-polyester, akrilik, viskon-akrilik, pamuk-akrilik, viskon-polyester, fantezi ve modal iplikler Oeko-Tex 100 standardı ve tam otomasyonla boyanmaktadır. Ayrıca, numune boyama makinalarımız da mevcuttur. Günlük ortalama üretim kapasitesi 10 ton'dur.

İplik Kurutma

Boyama işleminden sonra iplikler bilgisayar kontrollü santrifujlarda sıkılır, özelliğini koruyacak şekilde kabin kurutucularda kurutulur ve bilgisayarlı paketleme sisteminde ambalajlanır.

İplik Aktarma

İşletmemizde 4 ile 750 kgr arası her kapasite ve her türlü iplik boyanmaktadır. Kazan kapasitelerimiz aşağıdaki gibidir.

1*4 kgr 2*11 kgr 3*15 kgr
1*22 kgr 1*50 kgr 2*100 kgr
2*200 kgr 2*300 kgr 2*400 kgr
2*750 kgr    
  Bunun yanında toplam 720 iğ SSM marka pamuk aktarma, 60 iğ flament aktarma mevcuttur. Aktarma makinalarında standart metrajda standart çapta ve bunların sonucu olarak standart bobin aktarma olanağı vardır.
* Firmamızın iplik ambalajlama hizmetide bulunmaktadır.