Teknolojimiz

Müşterilerimizin siparişlerinden ürünlerimizin sevkiyatına kadar; sipariş alma, laboratuar çalışma ve üretim proseslerimizin tümü tamamen bilgisayar ortamında takip ve kontrol edilir.

Bunun yanısıra muhasebe ve personel işlemleri de bilgisayar ortamında yürütülmektedir.

Laboratuardan Üretime

Laboratuarda renk analizinden boyamanın bitişine kadar olan tüm adımlar uzman mühendisler tarafından bilgisayar ortamında yönetilmektedir. 

Boya ve kimyasallar üretime otomasyonla verilir.

Kalite Kontrol

Boyanan ürünlerin fiziksel ve kiyasal kalite özellikleri bilgisayar destekli cihazlar ile yapılmaktadır.
Örneğin renk kontrolü gözle kontrolün yanında daha çok DATACOLOR destekli spectrofotometre yardımıyla yapılmaktadır.
Reçeteleri ve düzeltmeleri bilgisayardan alabilme olanağı vardır.
Bununla birlikte boyanan renklerin kalite kontrol föylerinin bir nürsaları müşterilere gönderilmektedir.
Ayrıca işletmemizde piyasadaki en kaliteli ( Yüksek haslık ve tekrarlanabilirlik ) boya maddelerden CIBA marka ( İsviçre menşeyli ) reaktif, dispers ve asit boyalar kullanılmaktadır.

Satış / Pazarlama

Müşterilerimizin değişen beklenti ve ihtiyaçlarını doğru zamanda tespit ederek, bu ihtiyaçlara uygun ürün ve hizmet üreterek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Bu prensip çerçevesinde müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın yanı sıra, toplumun refahına da katkıda bulunmaktır. Bu amaca yönelik olarak Çorlu tesisimizde ve merkezimizdeki Laboratuar ve Paketleme bölümleri; hammadde, üretim süreci ve ürün kalite kontrol faaliyetlerini yürüterek, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak kaliteyi sağlamaya çalışmaktadır.
Müşteri için en sağlıklı çözümü üretmekteyiz...